Open Lightbox Open Full Post
Tiles

Tiles

Brunes eshte lider ne shqiperi per importimin e pllakave. Vizitoni showroomet tona, per te bere zgjedhjen tuaj. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Mishelator

Mishelator

Zbukuroni banjot tuaja me mishelatore cilesore. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Parquet

Parquet

Shtroni ambjetet tuaja me parket laminat nga firma prestigjoze Kaindl, Parador qe e gjeni tek Brunes. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Fitness

Fitness

Technogym, për një mënyrë jetese më të mirë përmes aktivitetit të rregullt fizik, diete të shëndetshme dhe një afrim pozitiv mendor. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Sanitary Wares

Sanitary Wares

Hidrosanitare per banjot tuaja nga firmat Roca, Kerasani, Jacuzzi, Catalano, Villeroy and Boch, etj Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Bathtubs and shower cabins

Bathtubs and shower cabins

Brunes sjell ne Shqiperi vaska dhe kabina dushi

home

Open Lightbox Open Full Post
Bathroom furniture

Bathroom furniture

Mobiloni banjot tuaja me trendet bashkohore dhe me cilesite maksimale qe sillen enkas per ju nga Brunes. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Building materials

Building materials

Materiale ndërtimi, ngjitës pllakash, stuko patinimi, hidroizolues, bojra etj Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Toilet Accessories

Toilet Accessories

Aksesore tualeti tek Brunes nga Gedy, Caleido, India etj. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Kitchens

Kitchens

Kendet tuaja te gatimit plotesohen me ate cka ne kemi menduar per ju. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Library and TV furniture

Library and TV furniture

Hapsirat tuaja do te kompletoheshin me bilbioteka, rafte, mobilje televizori, etj. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Bedrooms

Bedrooms

Dhoma gjumi tek Brunes per shtepite tuaja. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Tables and chairs

Tables and chairs

Tavolina dhe karrige ne Brunes per te zbukuruar shtepite tuaja. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Sofas

Sofas

Divane dhe kende  te rehatshme për shtëpinë tuaj nga firmat me prestigjoze europiane, lidere per cilesi e dizajn. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Furniture  Accessoires

Furniture Accessoires

Mobilimi juaj do te kompletohej me aksesoret tane te mobilimit. Çarçaf, dyshekë, piktura, letër muri, aksesorë dekorativë, tapetë, jastik, jorgan etj vetëm në Brunes. Share This:

home

Open Lightbox Open Full Post
Office furniture

Office furniture

Tek Brunes mund te gjeni mobilje per zyrat tuaj. Arredim total sipas stilit Italian. Share This:

home