Open Lightbox Open Full Post
Pllaka

Pllaka

Brunes eshte lider ne shqiperi per importimin e pllakave. Vizitoni showroomet tona, per te bere zgjedhjen tuaj.

home

Open Lightbox Open Full Post
Mishelator

Mishelator

Zbukuroni banjot tuaja me mishelatore cilesore.

home

Open Lightbox Open Full Post
Parket

Parket

Shtroni ambjetet tuaja me parket laminat nga firma prestigjoze Kaindl qe e gjeni tek Brunes.

home

Open Lightbox Open Full Post
Fitness

Fitness

Technogym, për një mënyrë jetese më të mirë përmes aktivitetit të rregullt fizik, diete të shëndetshme dhe një afrim pozitiv mendor.

home

Open Lightbox Open Full Post
Hidrosanitare

Hidrosanitare

Hidrosanitare per banjot tuaja nga firmat Roca, Kerasani, Jacuzzi, Catalano, Villeroy and Boch, etj

home

Open Lightbox Open Full Post
Vaska dhe kabina dushi

Vaska dhe kabina dushi

(EN) Brunes sjell ne Shqiperi vaska dhe kabina dushi

home

Open Lightbox Open Full Post
Mobilje Banjo

Mobilje Banjo

Mobiloni banjot tuaja me trendet bashkohore dhe me cilesite maksimale qe sillen enkas per ju nga Brunes.

home

Open Lightbox Open Full Post
Materiale Ndërtimi

Materiale Ndërtimi

Materiale ndërtimi, ngjitës pllakash, stuko patinimi, hidroizolues, bojra etj

home

Open Lightbox Open Full Post
Aksesore Tualeti

Aksesore Tualeti

Aksesore tualeti tek Brunes nga Gedy, Caleido, India etj.

home

Open Lightbox Open Full Post
Kuzhina

Kuzhina

Kendet tuaja te gatimit plotesohen me ate cka ne kemi menduar per ju.

home

Open Lightbox Open Full Post
Bibloteka dhe Mobilje Televizori

Bibloteka dhe Mobilje Televizori

Hapsirat tuaja do te kompletoheshin me bilbioteka, rafte, mobilje televizori, etj.

home

Open Lightbox Open Full Post
Dhoma gjumi

Dhoma gjumi

Dhoma gjumi tek Brunes per shtepite tuaja.

home

Open Lightbox Open Full Post
Tavolina dhe Karrige

Tavolina dhe Karrige

Tavolina dhe karrige ne Brunes per te zbukuruar shtepite tuaja.

home

Open Lightbox Open Full Post
Divane

Divane

Divane dhe kende  te rehatshme për shtëpinë tuaj nga firmat me prestigjoze europiane, lidere per cilesi e dizajn.

home

Open Lightbox Open Full Post
Aksesorë Mobilimi

Aksesorë Mobilimi

Mobilimi juaj do te kompletohej me aksesoret tane te mobilimit. Çarçaf, dyshekë, piktura, letër muri, aksesorë dekorativë, tapetë, jastik, jorgan etj vetëm në Brunes.

home

Open Lightbox Open Full Post
Mobilje Zyre

Mobilje Zyre

Tek Brunes mund te gjeni mobilje per zyrat tuaj. Arredim total sipas stilit Italian.

home